Powerberry Sp. z o.o. to innowacyjna firma, która stawia na rozwój umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku, oferując bezpłatny, 6-miesięczny program stażowy skierowany do studentów oraz osób, które pragną rozwinąć swoje kompetencje w zakresie handlu i komunikacji.

Zakres działań:
Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kontaktowanie się z potencjalnymi klientami. Oprócz szerzenia informacji na temat naszej działalności celem będzie sprzedaż raportu wykonywanego przez naszą firmę z prowizją od sprzedaży.

Nasze oczekiwania:
1. Chęć nauki: Poszukujemy osób z autentycznym zapałem do zdobywania wiedzy i umiejętności.
2. Sumienność i systematyczność: Precyzyjna praca z danymi wymaga dużego skupienia i odpowiedzialności.
3. Terminowość i słowność: Oczekujemy, że ustalone terminy i zobowiązania będą zawsze dotrzymywane.

Nasza oferta:
1. Prowizja: od sprzedaży telefonicznej.
2. Elastyczność: Możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb stażysty.
3. Dostęp do zasobów: Pełen dostęp do biblioteki firmowej oraz możliwość uczestniczenia w firmowym klubie książki.
4. Rozwój osobisty: Regularne szkolenia z zakresu komunikacji oraz warsztaty rozwijające umiejętności miękkie.
5. Wsparcie kariery: Pomoc w przygotowaniu profesjonalnego CV oraz treningi skutecznych technik rekrutacyjnych.
6. Przygotowanie do przyszłości: Całościowe przygotowanie do wejścia na rynek pracy w możliwie najlepszych warunkach.

Czas trwania stażu:
Program stażowy trwa 6 miesięcy i jest w pełni bezpłatny.

Jak aplikować? Prześlij CV na adres: HRiRekrutacja@powerberry.pl

Dołącz do nas i rozpocznij swoją profesjonalną przygodę w Powerberry TEAM!

Telefon:

Adres e-mail:
HRiRekrutacja@powerberry.pl

Adres www:

Rodzaj oferty: Staż
Miejsce pracy: Kraków
Firma: Powerberry Sp. z o.o.